• Potápanie Cover

Potápanie

More v okolí Alanye poskytuje ideálne podmienky pre potápačov – začiatočníkov i pokročilých. Hoci sa tu nenachádzajú žiadne korálové útesy,
lokalita v blízkosti historického hradného vrchu ponúka nezabudnuteľný výhľad. Skaly, jaskyne, bohatá fauna a flóra a čistá voda zaručujú ideálne podmienky pre potápanie väčšinu mesiacov v roku. Po príchode do prístavu a nastúpením na palubu budete oboznámení s bezpečnostnými opatreniami a rozdelení do niekoľkých skupín. Inštruktori Vás naučia jazyk potápačov, ktorý je potrebný pre komunikáciu pod vodou. Cestou do hĺbok mora budete sprevádzaný profesionálnym fotografom, ktorý zachytí tieto nezabudnuteľné okamihy. Ak potápanie nie je pre Vás to pravé, môžete relaxovať na palube alebo sa šnorchľovať. Poznámka : tí z Vás, ktorí nemajú záujem o potápanie, majú možnosť zúčastniť sa tohto výletu loďou za cenu 20 eur.

Ponúkame tiež kurzy potápania.

Pracujeme s profesionálnymi a certifikovanými potápačskými spoločnosťami. Ponúkame: kurzy pre mladších i dospelých, jednodňové i viacdňové kurzy pre pokročilých potápačov. (certifikát PADI) . Informácie a ceny sú k dispozícií na vyžiadanie. Majte na pamäti, že kurzy potápania v Turecku patria medzi najlacnejšie na svete!! Ak snívate o potápaní, Turecko je to správne miesto.

CENA: 42€
DNI: každý deň
TRASA: Alanya prístav
V CENE: transfer, poistenie, obed, inštruktor, potápačská výstroj
EXTRA NÁKLADY: nápoje, fotografie na DVD
ORIENTAČNÝ ČAS VYZDVIHNUTIA: 09:00
ORIENTAČNÝ ČAS NÁVRATU: 16:00
ČO SO SEBOU: opaľovací krém, uterák, plavky, ak máte licenciu, vezmite si ju
DETSKÉ ZĽAVY: