Pamukkale - doslovný preklad - bavlnený hrad, je miesto, kde sa nachádzajú biele terasy z travertínu a vápencové kvaple, ktoré vznikli z horúcich prameňov. Tento jav je ojedinelý vo svete a zapísaný v kultúrnom dedičstve UNESCO. Voda s vysokým obsahom vápniku je veľmi prospešná pre zdravie človeka – zmierňuje reumatizmus, lieči astmu a všetky kožné ochorenia. Počas prechádzky okolo malých bazénov na náhornej plošine v blízkosti mesta Denizli môžete ponoriť nohy do teplej vody (36°C) obsahujúcej veľa cenných minerálov. Počas nášho pobytu v Pamukkale navštívime starobylé susedné mestečko Hierapolis, ktoré bolo v minulosti antickým kúpeľným mestom. Nenechajte si ujsť obhliadku obrovského a dobre zachovaného cintorínu nazývaného Nekropolis. Za extra poplatok 32 lír si môžete zaplávať v Cleopatrinom bazéne, ktorý je výnimočný vďaka obsahu minerálnej vody. Poznámka : tento výlet je bez možnosti nákupov. Nemusíte strácať 2 -3 hodiny v obchodoch. Tento čas strávime v Pamukkale a ako jedna z mála cestovných kancelárií máme povolený vstup na všetky terasy. Ako bonus navštívime veľkú mešitu Manavgat. Návrat je naplánovaný tak, aby ste stihli večeru vo Vašom hoteli.

Zelený kaňon sa nachádza na umelo vytvorenej priehrade Oymapinar, ktorá je 5. najväčiou priehradou Turecka. Plavba Zeleným kaňonom je unikátnym zážitkom pre všetky vekové kategórie .Výletná loď vás prevezie zákutiami priehrady Oymapinar so smaragdovo zelenou vodou. Čakajú na vás nádherné scenérie okolitej prírody s panoramatickým výhľadom, osviežujúce kúpanie v tyrkysovej vode a samozrejme fotopauza na zachytenie najkrajších momentov.

Rieka Manavgat sa nachádza na polceste medzi Antalya a Alanya. Počas pokojnej plavby na drevenej lodi uvidíte pozoruhodné miesta, kde sa studená voda zlieva s horúcou slanou morskou vodou. Program pozostáva z kúpania na pláži, opaľovania sa a pri troche šťastia pozorovania korytnačiek. Obed je servírovaný na lodi. Po výlete loďou Vás ešte čaká prehliadka jednej z najväčších a najunikátnejších mešít v regióne, ktorá sa nachádza v meste Manavgat. Táto mešita bola vybudovaná v roku 2004 a pozostáva zo 4 veží – minarety, ktoré sú vyzdobené očarujúcimi ornamentmi.

Rafting vám nestačí? Hľadáte ešte väčšiu dávku adrenalínu a úchvatných prírodných výhľadov? Užite si tento jedinečný výlet. Balíček 3 v 1 je kombináciou raftingu, jazdy na kajaku a ziplinu, kde sa plavíte po zúženom ústí rieky. To všetko zažijete v Národnom parku Kopruu Canyon. Po príchode do hôr neďaleko obce Beskonak obdržíte plávacie vesty, helmy a príslušenstvo, zapožičanie je zahrnuté v cene zájazdu. Potom budete prevezený na miesto štartu. Program je realizovaný pod dohľadom skúsených inštruktorov a trvá približne 3 hodiny. Trasa začína prieplavom Kaňonu, pokračuje skákaním zo skál a „ body raftingom“ po prúde rieky. Po splavovaní rieky prichádza na rad lanovka. Každý účastník obdrží profesionálny postroj, pomocou ktorého sa spustí po lane nad kaňonom – zipline. Na záver prichádza najpokojnejšia časť dňa – rafting po rieke. Nudy sa však nemusíte obávať. Počas dňa Vás čaká prestávka, počas ktorej sa podáva obed. Na konci tohto dobrodružstva si môžete pozrieť video a fotografie, ktoré si môžete zakúpiť ako suvenír. Roky skúseností, bohaté vedomosti, profesionálni inštruktori a poistenie vám zaručia bezpečné a nezabudnuteľné dobrodružstvo.

Pamukkale - doslovný preklad - bavlnený hrad, je miesto, kde sa nachádzajú biele terasy z travertínu a vápencové kvaple, ktoré vznikli z horúcich prameňov. Tento jav je ojedinelý vo svete a zapísaný v kultúrnom dedičstve UNESCO. Voda s vysokým obsahom vápniku je veľmi prospešná pre zdravie človeka – zmierňuje reumatizmus, lieči astmu a všetky kožné ochorenia. Počas prechádzky okolo malých bazénov na náhornej plošine v blízkosti mesta Denizli môžete ponoriť nohy do teplej vody (36°C) obsahujúcej veľa cenných minerálov. Počas nášho pobytu v Pamukkale navštívime starobylé susedné mestečko Hierapolis, ktoré bolo v minulosti antickým kúpeľným mestom. Nenechajte si ujsť obhliadku obrovského a dobre zachovaného cintorínu nazývaného Nekropolis. Za extra poplatok 32 lír si môžete zaplávať v Cleopatrinom bazéne, ktorý je výnimočný vďaka obsahu minerálnej vody. Navštívime dedinku Karahyt,známu svojimi horúcimi prameňmi a mešitou, ktoré určite neobídeme.